Mercedes-Benz GLS
400 4MATIC 333 PK 7-PERS. AMG NIGHT + WEGKL. TH | 360 CAMERA | STOELVENT. | PANORAMA | DISTRONIC
Direct kopen, basisprijs: € 47.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 47.950,-
LEASEPRIJS: € 790,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mercedes-Benz GLS |
|---|---|
| Uitvoering: | 400 4MATIC 333 PK 7-PERS. AMG NIGHT + WEGKL. TH | 360 CAMERA | STOELVENT. | PANORAMA | DISTRONIC |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 21 december 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 122.389 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 790,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 47.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-807-XP |
| Motorinhoud: | 2.996 cc |
| Vermogen: | 245 kw / 334 pk |
| Laadvermogen: | 905 kg |
| Gewicht: | 2.345 kg |
| Wielbasis: | 308 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.250 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- AMG-styling
- elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen adaptief
- lichtmetalen velgen 21"
- metaalkleur
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- elektrisch bedienbare achterklep
- extra getint glas
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- treeplanken
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- audioinstallatie met CD-speler
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DVD speler
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- achterbank verwarmd
- airco separaat achter
- electronic climate controle
- lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd en geventileerd
- achterbank elektrisch neerklapbaar
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- houtafwerking interieur
- lendesteunen (verstelbaar)
- multifunctioneel lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- voorstoel(en) met massagefunctie
- Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- rijstrooksensor met correctie
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- kruisend verkeer detectie
- parkeer assistent
- passagiersairbag
- rondomzicht camera
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- zijwind assistent
- Overig
- adaptief demping systeem
- AMG Line Exterieur
- luchtvering en automatische niveauregeling
- Memory-pakket
- Navigatie-pakket
- Night-pakket
- Parkeer pakket
- Rijassistentiepakket
- start/stop systeem